LED zdroj E27/A60/10W/3000K - ECOPLANET
Značka: Ecolite
LED žárovka o výkonu 10W s paticí E27. Barva svícení: teplá bílá (3000K). Svítivost: 1050 lumenů. Výška žárovky: 115mm. Průměr žárovky: 60mm. LED žárovky vám výrazné sníží spotřebu elektrické energie a další velkou výhodou je, že svítí okamžitě na plný výkon.
Dostupnost Skladem (16 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: ECO00657
Značka: Ecolite