Využijte množstevní slevy!!! Při nákupu nad 3000 Kč - 5% s kódem SLEVA5, nad 4000 Kč - 7% s kódem SLEVA7 a nad 5000 Kč - 10% s kódem SLEVA10

T-LED - Náš dodavatel LED technologií

Rádi bychom Vám představili jednoho z našich dodavatelů osvětlení.

T-LED je inovativní firma specializující se na vývoj a výrobu moderních LED osvětlovacích řešení. Od svého založení se stali předním hráčem na trhu s LED technologiemi, díky svému zaměření na kvalitu, příznivé ceny a zákaznický servis.

Kvalita produktů a rychlé dodání je pro T-LED absolutní prioritou. Všechny výrobky procházejí kontrolami a určitými postupy, aby se zajistilo, že zákazníci obdrží objednané zboží v požadované kvalitě, bezpečně zabalené a v nejkratším možném termínu. Tím si získávají důvěru svých zákazníků a budují dlouhodobé vztahy po celé ČR.

V neposlední řadě se zaměřují na poskytování vynikajícího zákaznického servisu. Jejich odborný tým zákaznické podpory je připraven pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem a zajistit, aby zákazníci měli pozitivní zkušenost s jejich produkty a službami.

 

Široká nabídka produktů

Co všechno vlastně nabízí? Gró produktů už dávno nejsou pouze LED pásky, zdroje a profily pro jejich instalaci. Nabídka se rozšířila mimo jiné o produkty pro chytrou domácnost mezi které patří například ovladače řady dimLED.

Vybírat můžete také z široké nabídky LED panelů, LED trubic a nebo osvětlení do interiéru či venkovních svítidel.

Redesign e-shopu

Aktuálně si T-LED prochází kompletním redesignem e-shopu. Mění korporátní identitu, upravují logo a produktové kategorie.

Můžete se tedy těšit na nový a přehlednější design, který usnadní orientaci při výběru produktů a řešení aktuálních potřeb zákazníků.

Na své si přijdou, jak profesionálové, kteří přesně vědí co chtějí nebo hobíci, kteří prozkoumávají sortiment pro další projekt, tak i zákazníci, kteří nemají s LED osvětlením žádné zkušenosti a teprve se s tím seznamují.

Závěrem

Celkově lze říci, že firma T-LED se zapsala do povědomí jako spolehlivý a inovativní dodavatel LED osvětlení. Jejich produkty přinášejí úspory energie a tím šetří vaše peněženky.